Par mūsu blogu

Pastāvot speciālistu un klīnikas izvēles brīvībai pacientu vidū, veselības centru vadībai jārūpējas par klīnikas/centra attīstību, efektīvi pielietojot uzņēmējdarbības zināšanas – par finansēm, stratēģijām, personāla vadību, mārketingu, aprīkojumu utml. Viss tas pavērš medicīnu uz biznesa pusi ar specifisku un neparasti lielu sociālās atbildības devu salīdzinājumā ar citiem pakalpojuma sniedzējiem. Tieši medicīniskie pakalpojumi ietekmē pakalpojuma saņēmēja dzīvi un veselību un to sekas var būt mūžīgas un neatgriezeniskas.

Medicīnas pakalpojumu kvalitāte ir medicīnas biznesa pamats, attiecīgi nevar ietaupīt nedz uz aprīkojuma un aparatūras, nedz darbinieku profesionalitātes, pakalpojumu kvalitātes un it īpaši pacienta apmierinātības rēķina. Tai pašā laikā ir jāmeklē iespējas izdevumu mazināšanai, iespējas centra attīstībai un pacientu lojalitātes iegūšanai.

Klīnikas atvēršana, attīstība, darba optimizācija, personālvadīšana, pacientu piesaiste un daudzi citi jautājumi par veselības jomu mūsu blogā. Jūs varat pievienoties un kļūt par mūsu bloga ekspertu. Vienkārši rakstiet mums – info@smartmedical.eu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s