e-Pieraksti – draudzīga vide ārstiem un pacientiem

Tā kā valstī nav ieviesta vienota elektroniska pierakstu sistēma, veselības iestāžu vadība cenšas atrast alternatīvus risinājumus, lai nodrošinātu šo funkciju savas  iestādes ietvaros. Tā bieži iestāžu mājas lapās parādās elektroniskā pieraksta kontaktforma pacientu pierakstiem vai e-pasta adrese, uz kuru rakstot var pieteikties pie ārsta. Tas liecina par iestāžu gatavību un vēlmi sekot līdzi pacientu pieaugošajām prasībām pēc tiešsaistes pakalpojumiem un piedāvāt tam risinājumus.

Šī iemesla dēļ mūsu komanda izveidoja portālu Piearsta.lv. Šis portāls ir savienots ar SmartMedical sistēmu un tur veiktais pacienta pieraksts uzreiz nokļūst ārsta darba grafikā SmartMedical sistēmā, kas ļauj vienuviet pārvaldīt visus ārsta pierakstus. Konfigurējot elektronisko pierakstu moduli iestādēm un ārstiem ir iespēja noteikt elektronisko pierakstu laika ierobežojumus, apstiprināt pierakstus manuāli vai automātiski kā arī izvietot pakalpojuma pieņemšanas laikus, atkarībā no tā vai tas ir valsts apmaksāts pakalpojums vai maksas pakalpojumus pacientam. Piearsta.lv lietotājs var pieteikt savus radiniekus un arī patstāvīgi atcelt savu pierakstu.

Elektronisko pierakstu moduli var pieslēgt visi esošie SmartMedical klienti. Uz doto brīdi piearsta.lv pakalpojumu lieto vairāk nekā 5600 iedzīvotāju, kas var pierakstīties uz apmeklējumu divpadsmit Latvijas veselības aprūpes iestādēs, pie 162 dažādiem ārstiem un speciālistiem Pacients pats var izvēlēties ērtāku laiku ārsta apmeklēšanai. Piearsta.lv + SmartMedical nodrošina pacientus ar rīku, kas izglīto pacientus būt patstāvīgiem, neatkarīgiem un atbildīgiem, bet iestādes un prakses ar mūsdienīgu risinājumu darbinieku atslogošanai, administrēšanas izmaksu samazināšanai, ērtai pierakstu pārvaldei un pacientu piesaistei.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s