Lūdzu pierakstiet mani pie ārsta…

Neskatoties uz informācijas tehnoloģiju attīstību un virzīšanu veselības aprūpes jomā, dažas ārstu prakses un iestādes tomēr turpina izmantot ierastos pacientu pierakstus kladēs un burtnīcās. Katram iestādes ārstam ir domāta atsevišķa klade vai gada plānotājs ar iepriekš sastādīto pieņemšanas laiku sarakstu katrai nedēļai. Administratori pacientu apkalpošanas laikā pārslēdzas no vienas klades grafika uz otru savā ikdienā, izdomājot veselu darbību sistēmu, lai nezaudētu informāciju un neaizmirstu svarīgas piezīmes. Labi, ja iestādē strādā 2 vai 3 ārsti, bet ja ārstu skaits ir lielāks – vai tiešam šīs pieraksta veids ir labākais variants? Vai tiešām darbinieka resurss tiek izmantots efektīvi praksē?

SmartMedical iesaka alternatīvu, kas atvieglotu administratoru darbu, ietaupītu laiku pacientu kvalitatīvai apkalpošanai un efektīviem ārsta asistēšanas darbiem – Pierakstu sistēma. Tā nodrošina ērtu un pārskatāmu ārsta kalendāra izskati, ļaujot noteikt pieņemšanas laiku ilgumu un periodiskumu. Vieglā pārslēgšana no viena ārsta kalendāra uz cita ārsta darba grafiku, kā arī vienlaicīga vairāku ārstu kalendāru atspoguļošana nodrošina vieglu pierakstu pārvaldi un kontroli. Iespēja veikt pierakstu iezīmes ar dažādām krāsām ļauj identificēt pierakstus ar speciālām piezīmēm. Lietojot pierakstu sistēmu prakse vai iestāde tiks nodrošināti ar:

  • atskaišu sagatavošanu par pacientu apmeklējumiem pēc dienas, nedēļas vai mēneša, viena vai vairākiem speciālistiem
  • papildus informāciju par esoša pacienta parādiem un apmeklēšanas disciplīnu uzreiz pie pieraksta veikšanas
  • papildus komunikācijas rīkiem: atgādinājumu un uzaicinājumu sūtīšana pacientam, tai skaitā SMS veidā.

Ārstu darba kalendārus sistēmā var apskatīt vairāki cilvēki vienlaicīgi, bet ievestas izmaiņas tiks atspoguļotas uzreiz un redzamas visam personālām.

Mazināts personāla noslogojums ļaus pievērst uzmanību pacientiem un radīt draudzīgu atmosfēru praksē vai iestādē, bet vadība tiks nodrošināta ar analītikas datiem darba plānošanai un turpmākai attīstībai, ko noteikti grūti panākt ar pierakstu kladēm.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s