SmartMedical tikšanās ar mediķiem un iestāžu pārstāvjiem

Pagājušajā nedēļā noritēja SmartMedical prezentāciju maratons. Trīs dienu laikā mūsu labākie eksperti satiekas ar ārstiem, zobārstiem, medicīnas iestāžu vadītajiem un darbiniekiem no Rīgas, Ogres, Ventspils un Daugavpils pilsētām. Tikšanās laikā runājam par pierakstiem, norēķiniem, receptēm, darbnespējas lapām un apspriedām jomas aktuālās tēmas.

Pasākumā mūsu komanda prezentēja SmartMedical funkcijas, kas palīdz atvieglot procesus medicīnas iestādē vai praksē. Īpašu uzmanību pievēršam zobārstu darbam ar pacientu, detalizēti izskatot pacienta pieņemšanas procesu zobārstniecības klīnikā: pieraksti un atgādinājumi par pierakstu, ambulatorās kartes veidošana, zobārsta apskates formas, ārstēšanas plāna un žurnāla elektronisko aizpilde, kā arī norēķināšanās process.

20160218_160655

Diskusijas laikā sniedzam atbildes uz saistošiem jautājumiem. Viens no tiem, protams, bija saistīts ar e-Veselības sistēmas ieviešanu Latvijā un tas integrāciju ar citām programmām, t.sk. SmartMedical, ko ārsti jau lieto vai tikai plāno ievest savā iestādē un praksē. Mēs no savas puses dalījāmies ar savu sadarbības vīziju un plānu, pie kā cītīgi strādājam uz doto brīdi – nodrošināt pilnvērtīgu datu apmaiņu ar e-Veselības sistēmu tā, lai ārstiem būtu viena darbības vide, lai SmartMedical tiešam atvieglotu darbu ar pacientiem.

20160217_132314

Kopumā pasākums bija interesants un, cerams, vērtīgs ne tikai mums, bet arī mūsu viesiem. Mums bija prieks iepazīties un kopā apspriest aktuālas tēmas.

Ievērojot izrādīto interesi pasākumam, plānojam organizēt tikšanās ar ārstiem un iestāžu pārstāvjiem vienu reizi mēnesī. Līdz ar to aicinām pieteikties tos, kas nevarēja pieņemt dalību februārī, nākamajai tikšanas reizei – 9. martā. Iesniegt pieteikumu var SmartMedical mājas lapā, spiežot pogu „Iesniegt pieteikumu”. Pasākuma norises vieta – SmartMedical birojs Rīgā, M. Nometņu ielā 31-206.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s