Pierakstīties pie ārsta Internetā: ērti – medicīnas iestādēm un ātri – pacientiem

Ceturdien, 21. aprīlī, SmartMedical birojā notika apmācības seminārs SmartMedical programmas lietotājiem, kurā piedalījās pārstāvji no 12 iestādēm: ģimenes ārstu praksēm, zobārstniecības klīnikām, veselības centriem un slimnīcām. Par risinājuma aktualitāti un plašu interesi tēmai liecināja  tas, ka visas pieejamās vietas bija aizpildītas. Pasākumā iestāžu vadītājiem un reģistratūras darbiniekiem tika demonstrēta mūsdienīga alternatīva ierastiem pierakstiem – e-Pieraksti un to pārvaldes iespējas. Semināru vadīja SmartMedical komandas vadītājs – Kārlis Andersons. 

e-Pieraksti ir SmartMedical programmas sadaļa, kas ir savienota ar publiski pieejamu portālu Piearsta.lv, kur pacienti patstāvīgi un attālināti veic pierakstus pie ārsta uz sev piemērotu laiku. Veiktais pacienta e-pieraksts uzreiz nokļūst ārsta kalendārā SmartMedical sistēmā, kas ļauj vienuviet pārvaldīt visus ārsta pierakstus. Konfigurējot elektronisko pierakstu sadaļu iestādēm un ārstiem ir iespēja noteikt laika ierobežojumus, pierakstu apstiprināšanas veidu (manuāli vai automātiski) un pakalpojuma pieņemšanas laikus, atkarībā no tā vai tas ir valsts apmaksāts pakalpojums vai maksas pakalpojumus pacientam.

Izvietojot iestādes vai prakses vizītkarti un ārsta pieņemšanas laikus portālā, iestādēm rodas iespējas ne tikai taupīt laiku un resursus, bet arī:

  • informēt par savu iestādi un pakalpojumiem plašākai auditorijai (katru dienu portāla lietotāju skaits palielinās);
  • piesaistīt jaunus pacientus;
  • nodrošināt iestādes pacientus ar mūsdienīgu pierakstu rīku.

Semināra laikā dalībnieki novērtēja šī pakalpojuma priekšrocības un iespējas gan no pacienta, gan no iestādes pusēm, noskatoties kā darbojas e-pierakstu portāls Piearsta.lv , e-pierakstu sadaļa SmartMedical programma un kā notiek datu apmaiņa starp diviem resursiem.

Mēs aicinām iestādes un prakses izmēģināt šo risinājumu savā ikdienā un publicēt portālā Piearsta.lv iestāžu un ārstu vizītkartes, pakalpojumu pieņemšanas laikus. Mūsu komanda ir gatava atbalstīt SmartMedical lietotājus e-Pierakstu pieslēgšanā, konfigurēšanā un pārvaldīšanā.

Informācija par e-pierakstiem >> šeit

Aptaujas forma vizītkartes izvietošanai portālā Piearsta.lv >> šeit

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s