Veidojot pacientam draudzīgu norēķinu vidi: Pacienta konts

Mūsdienās daudzas privātas veselības iestādes diezgan aktīvi pielieto mārketinga pasākumus, lai veidotu uzticīgas, lojālas, ilgtermiņa attiecības ar pacientiem. Medicīnas iestādei ir svarīgi ne tikai virzīt iestādes pakalpojumus, bet arī veidot pozitīvu iestādes tēlu ar labu reputāciju, kurai var uzticēt jebkura cilvēka pienācīgās dzīves kvalitātes pamatu – veselību. Tieši tāpēc iestādes izstrādā lojalitātes programmas, bonusu un atlaižu sistēmas, kas tiek virzītas uz pašu klientu un viņa ģimenes locekļiem. Tomēr maksas veselības aprūpes pakalpojumu politikas nosacījumos, elastīga pieeja medicīnisko pakalpojumu apmaksai var kļūt par svarīgu punktu attiecību veidošanā ar klientiem: uzkrājumi, kredīts, dāvanu kartes, bonusi, kompensācijas u.c. Noteikti var atrast iespējas un paņēmienus, kas būtu ne tikai efektīvi iestādei un ļautu tai izcelties, bet arī nodrošinātu klientus ar labāko variantu. Vissarežģītākais solis – uzskaitīt un kontrolēt idejas realizāciju.

Tieši šim nolūkam SmartMedical programma piedāvā papildfunkcionalitāti Norēķinu sadaļā – Pacienta kontu. Tas nodrošina veselības aprūpes iestādes un ārstu prakses ar iespēju

  • uzskaitīt un kontrolēt ilgtermiņā pacienta ārstēšanas priekšapmaksas izlietojumu
  • uzskaitīt un kontrolēt ilgtermiņā kredīta vai dāvanu kartes uzskaiti un izlietojumu
  • ieskaitīt Pacienta kontā kompensācijas vai bonusus naudas izteiksmē un uzskaitīt to izlietojumu saņemtā pakalpojuma apmaksas laikā.

Piemēram, pacients var veikt uzkrājumus vai ieskaitīt priekšapmaksu par veselības aprūpes pakalpojumiem, ko plāno saņemt Jūsu iestādē mēneša laikā. Pacienta kontā tiek ierakstīta samaksātā summa un turpmāk sniegtie pakalpojumi tiks apmaksāti no Pacienta konta, bet pats pacients vairs neuztraucas par pakalpojuma apmaksu. Pēc katra pacienta apmeklējuma, šī programmas sadaļa nodrošina aktuālo informāciju par kontā atlikušo summu un rēķina izdruku pacientam. Tas nodrošina apmaksas kontroli gan iestādei, gan pacientam.

Pacienta konts arī ir pielietojams situācijā, kad ārsts sastāda pacientam ārstēšanās plānu, piemēram, uz 2 mēnešiem un nosaka ārstēšanās summu, kuru pacients nevar apmaksāt uzreiz, bet ir gatavs apmaksāt pa daļām pēc katras faktiski sniegtās manipulācijas. Pacienta kontā tiek norādīta ārstēšanās kursa kopsumma un tās apmaksas termiņš. Pēc katra saņemtā pakalpojuma pacients veic attiecīgu maksājumu, kas tiek atzīmēts Pacientā kontā. Atlikušā parāda summa atjaunojās automātiski ar katru jaunu iemaksu, bet pacienta maksājumu vēsture nodrošina pilnu norēķinu uzskaiti par konkrēto ārstēšanās kursu, kas ir sniegts pacientam.

Var pastāvēt arī citas situācijas, kad Pacienta konts palīdz kontrolēt un uzskaitīt norēķinu kārtību ar pacientu. Pats galvenais, ka šī iespēja atrodas vienotā darba vidē – SmartMedical programmā, kas nodrošina medicīnas iestādi ar pacientu, norēķinu un pierakstu informācijas uzskaiti vienuviet. Par Pacienta konta pieslēgšanu un iespējām jautājiet mūsu SmartMedical komandai – info@smartmedical.eu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s