Oficiāli apstiprināts SmartMedical izstrādāts e-DNL risinājums darbam ar e-Veselību

Decembra sākumā SmartMedical komanda saņēma NVD e-Veselības departamenta oficiālu atzinumu par SmartMedical sistēmas darbnespējas lapu integrācijas risinājuma veiksmīgu testēšanas pabeigšanu. Līdz ar to SmartMedical birojā, Rīgā sākot ar 9. decembrī sākas jauns semināru maratons, kurā piedalījās ārsti, ārstu palīgi, IT administratori un vadītāji no dažādām iestādēm un praksēm. Trīs apmācību dienās piedalījās pārstāvji no Latvijas lielām medicīnas iestādēm un ārstu praksēm.

This slideshow requires JavaScript.

Semināra laikā dalībnieki iepazinušies ar jaunu SmartMedical programmas sadaļu “e-Veselība”, kur parādījās pirmais integrētais ar e-Veselības sistēmu pakalpojums – darbnespējas lapas, kā arī novērtēja SmartMedical komandas izstrādāto jaunu funkcionalitāti. Ceram, kā SmartMedical izstrādāts jauninājums atvieglos ārstu ikdienas darbu. Nākamie apmācības semināri ir ieplānoti nākamā gada janvārī, par ko tiks paziņots vēlāk.

Ja Jūs neesat SmartMedical lietotājs, bet Jums ir interesē par mūsu produktu, lūdzam Jūs sazināties ar mums info@smartmedical.eu vai 67 615 159.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s