Oficiāli apstiprināts SmartMedical izstrādāts e-Receptes risinājums darbam ar e-Veselības sistēmu

Aprīļa beigās SmartMedical komanda saņēma vēl vienu NVD e-Veselības departamenta oficiālu atzinumu. Šoreiz tika atzīts SmartMedical sistēmas e-Recepšu integrācijas risinājums un tā veiksmīga testēšanas pabeigšana. Līdz ar to tuvākajā laikā iestādēm, kas jau lieto SmartMedical e-Darbnespējas lapu risinājumu un reģistrē izrakstītas slimības lapas e-Veselības sistēmā, tiks pieslēgta jaunā funkcionalitāte – parasto un īpašo recepšu izrakstīšana SmartMedical programmā un to reģistrēšana e-Veselības sistēmā.

Uz doto brīdi SmartMedical programma ir sasaistīta ar e-Veselības sistēmu jau 60 veselības aprūpes iestādēm un ārstu praksēm, no tām 40 iestādes jau 2 mēnešus lieto ikdienā funkcionalitāti “e-Darbnespējas lapas”, nosūtot datus uz e-Veselības sistēmu. Papildus 92 iestādes un prakses jau pieteicās lietot SmartMedical e-Darbnespējas lapas un e-Receptes funkcionalitāti.

Ja Jūs neesat SmartMedical lietotājs, bet Jums ir interesē par mūsu produktu, lūdzam Jūs sazināties ar mums info@smartmedical.eu vai 67 615 159.

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s