Mums ir 10 gadi!

Šodien mums paliek 10 gadi. Esam kļuvuši ne tikai par vienu gadu vecāki, bet arī gudrāki, prātīgāki un pieredzējušāki. Blue Bridge Technologies biznesa ideja tapusi 10 gadu atpakaļ no parastas un raksturīgas tam laikam situācijas. Pacienti pavadīja vairākas stundas rindās pie ārsta un reģistratūrā, bet ārstniecības iestādes reģistratūras darbinieki veltīja daudz laika, meklējot pacienta kartes, veicot nepieciešamus ierakstus, pētot mapes ar katra apdrošinātāja veselības apdrošināšanas polišu līgumnosacījumiem un noformējot pacientu norēķinus papīra veidā. Tas bija īstais brīdis norēķinu procesa modernizācijai un motivējošs impulss pārmaiņām šajā jomā.

2007. gadā tika nodibināts jauns uzņēmums – Blue Bridge Technologies ar mērķi radīt Latvijas tirgū inovatīvu sistēmu, kas ļautu datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un apstrādāt jebkuru apdrošināšanas gadījumu dažu sekunžu laikā.

Šobrīd jau 642 Latvijas iestādes izmanto Blue Bridge Technologies izstrādāto sistēmu norēķiniem ar veselības apdrošinātājiem: ārstu prakses, klīnikas, slimnīcas, laboratorijas, rehabilitācijas un sporta centri. Tikai pēdējā gada laikā, izmantojot BBT risinājumu, tika apstrādāti 11 669 870 EUR veselības apdrošināšanas darījumu. Ikdienā sadarbībai ar savām līgumiestādēm to lieto 7 Latvijas apdrošinātāji: BALTA, BTA Baltic Insurance, Seesam Insurance, ERGO Life Insurance, If P&C Insurance, Compensa Life Vienna Insurance Group un Baltijas Apdrošināšanas Nams.

Gadiem sadarbojoties ar ārstniecības iestādēm, Blue Bridge Technologies risinājumam pakāpeniski tika pievienotas pacientu, pierakstu, medicīnisko veidlapu, atskaišu un citas sadaļas, veidojot jau pazīstamu programmproduktu tirgū – SmartMedical, kas atvieglo ārstu un iestāžu darbinieku ikdienu. Pēdējā gada laikā SmartMedical programmā tika apstrādāti vairāk nekā 1 673 200 NVD talonu, bet pēdējie papildinājumi sistēmai 2017. gada pirmajā pusē nodrošināja 60 iestādēm arī sasaisti ar VVIS „e-Veselība”.

Rūpējoties arī par pacientu ērtību, tika piedāvāts e-pierakstu portāls Piearsta.lv, kas ir integrēts ar ārstu programmu SmartMedical un ļauj pacientiem tiešsaistē patstāvīgi pierakstīties uz ārstniecības pakalpojumiem, atslogojot veselības aprūpes iestāžu reģistratūras darbiniekus.

Pateicamies visiem klientiem, partneriem un BBT komandas locekļiem par ilgtermiņa sadarbību!

Lai turpmāk veiksmīgi jaunie panākumi un izaicinājumi!

10gadi.jpg

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s