Gads sasaistē ar e-Veselības sistēmu

Pagājušajā gadā mūsu komanda sākusi jaunās funkcionalitātes izstrādi SmartMedical programmai – datu apmaiņa ar e-Veselības sistēmu. Jau 2016. gada decembrī mēs saņemam pirmo NVD oficiālo atzinumu par SmartMedical e-Darbnespējas lapu integrācijas risinājuma veiksmīgu testēšanu un darbu tiešsaistē ar e-Veselības sistēmu. Otrais NVD oficiālais atzinums par e-Receptēm tika izsniegts SmartMedical komandai šogad aprīlī pēc veiksmīgi pabeigta testēšanas procesa. Katru mēnesi gada laikā SmartMedical komanda aktīvi organizēja apmācības seminārus, informējot lietotājus par gaidāmiem jauninājumiem, un pakāpeniski pieslēdzot jaunus pakalpojumus klientu programmām.

Uz doto brīdi vairāk nekā 100 iestādēm un ārstu praksēm ir pieslēgta jaunā funkcionalitāte – e-Darbnespējas lapas un e-Receptes. Vairāk nekā 270 ārsti no Rīgas, Liepājas, Ogres, Krāslavas, Salaspils, Ventspils, Talsiem, Stopiņiem, Daugavpils, Tukuma, Valmieras un citām Latvijas pilsētām izmanto pieslēgto SmartMedical funkcionalitāti darbam ar e-Veselības sistēmu. Lietojot SmartMedical, veiksmīgi tika slēgtas vairāk nekā 6 tūkst. e-Darbnespējas lapu (slimības lapas statusā “Atvērtas” netika skaitītas) e-Veselības sistēmā.

Ar SmartMedical funkcionalitāti “e-Receptes”, ārsti un speciālisti aktīvi izraksta īpašās un parastās receptes, reģistrējot tas e-Veselības sistēmā. Lai atvieglotu e-Recepšu izrakstīšanas procesu SmartMedical lieto medikamentu un vielu klasifikatorus no e-Veselības sistēmas, kā arī sen iecienīto un pozitīvi novērtēto ārstu vidū šablonu funkcionalitāti ātrai recepšu izrakstīšanai. Kopumā par pēdējiem 2 mēnešiem caur SmartMedical sistēmu veiksmīgi reģistrētas e-Veselībā vairāk nekā 5 tūkst. e-Recepšu.

Šobrīd SmartMedical komanda strādā pie funkcionalitātes pilnveidojumiem un papildus uzlabojumiem, kas padarītu programmas lietošanu datu apmaiņai ar e-Veselības sistēmu vēl ērtāku un vieglāku.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s