SmartMedical uzsāk Zāļu verifikācijas funkcionalitātes pieslēgšanu ārstniecības iestādēm

Izprotot zāļu drošuma verifikācijas jautājuma aktualitāti Latvijas veselības aprūpes nozarē un ievērojot to, ka lietotāju reģistrācija pieslēgumam Latvijas Zāļu Verifikācijas Sistēmai ir uzsākta, aicinām Jūs ieskatīties SmartMedical komandas gatavā zāļu verifikācijas risinājumā. Tas tika izstrādāts saskaņā ar Viltoto zāļu regulas prasībām, veiksmīgi notestēts un apstiprināts darbam tiešsaistē ar Latvijas Zāļu Verifikācijas Sistēmu. Īsumā par SmartMedical risinājumu mūsu video stāstā:

Ārstniecības iestādēm, kas jau šobrīd lieto SmartMedical sistēmu savā ikdienā, jauna funkcionalitāte var tikt pieslēgta kā papildus modulis esošai sistēmai. Citām ārstniecības iestādēm, kas strādā ar citu izstrādātāju veselības aprūpes informācijas sistēmām piedāvājam SmartMedical Zāļu Verifikācijas risinājumu kā atsevišķu darba vidi.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu risinājums, lūdzam Jūs nosūtīt mums pieteikumu brīvā tekstā līdz 15.12.2018, norādot Jūsu iestādes nosaukumu, reģistrācijas numuru, atbildīgas personas vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju uz  info@smartmedical.eu. Tiem, kas pieteiksies tiks nosūtīts cenu piedāvājums.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s