Kas ir e-Kvīts un kāpēc tā ir ērtākā alternatīva kases aparātam?

SmartMedical sistēmā ir izveidota e-Kvīts funkcionalitāte, kas šobrīd pieejama ne tikai esošajiem klientiem, bet ikvienai veselības aprūpes iestādei, kura meklē alternatīvu risinājumu dārgajiem un bieži neparocīgajiem kases aparātiem. Šajā ierakstā sniedzam atbildes uz 4 biežāk uzdotiem jautājumiem par elektronisko kvīti:

1. Kas ir e-Kvīts?

  • Elektroniskā kvīts jeb e-Kvīts kā līdzvērtīgs maksājuma dokuments aizvieto kases čekus un papīra kvītis;
  • e-Kvīts kā funkcionalitāte aizvieto* novecojušus un neatbilstošus kases aparātus un dārgās kases sistēmas kas atbilst jaunajiem MK noteikumiem
* Pērnā gada decembrī tika pieņemti grozījumi 95. MK noteikumos – izmantojot e-Kvīti, veselības aprūpes iestāde var atteikties no kases aparātiem.

2. Kāpēc SmartMedical e-Kvīts?

  • SmartMedical e-Kvīts ir īpaši veselības aprūpes nozarei izstrādāts tehnoloģisks risinājums, kas ir VID akceptēts un pilnībā atbilst 2018. gada 22.decembra 95.MK noteikumu grozījumiem;
  • SmartMedical e-Kvīts ļauj vienkārši un ātri noformēt darījumus, veikt jebkāda veida norēķinus un uzskaiti, kā arī sagatavot nepieciešamās atskaites (kases atskaites un obligātās VID atskaites).
* Papildus ērtība – iespēja nosūtīt darījuma informāciju pacienta gada ienākumu deklarācijā.

3. Kādas ir SmartMedical e-Kvīts izmaksas?

  • Esošiem SmartMedical lietotājiem – kā papildus modulis SmartMedical sistēmā, kas maksā EUR 10 + PVN mēnesī par 1 norēķinu vietu.
  • Jaunajiem klientiem e-Kvīts funkcionalitāte ir pieejama kā daļa no SmartMedical sistēmas, kuras izmaksas ir sākot ar EUR 30 + PVN mēnesī*
* Šajā cenā ir iekļauti: bezmaksas 1. lietošanas mēnesis, e-Kvīts 1 norēķinu vieta, sasaiste ar e-Veselību, e-Pieraksti un veselības apdrošināšanas norēķini.

4. Kā pieteikties SmartMedical e-Kvīts?

* Saņemot Jūsu pieteikumu, mēs nosūtīsim detalizētu paskaidrojumu par e-Kvīts pieslēgšanai veicamajiem soļiem, kā arī speciāli Jums sagatavoto precizēto piedāvājumu.

Lai redzētu e-Kvīts “darbā”, aicinām noskatīties vebināra ierakstu, kurā tiek nodemonstrēti e-Kvīts darījumi SmartMedical sistēmā (it īpaši aicinām noskatīties šo video veselības aprūpes iestāžu grāmatvežus):

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s